کامنت

در این راهنما می خواهیم مکاتبات میان سازمان های بیرونی را در مورد یک مدرک خاص با استفاده از ماژول کامنت، بررسی کنیم.

آیتم های بررسی شده در این راهنما:

  • لیست کامنت ها
  • کامنت های در‌انتظار پاسخ

در انتهای راهنما، شما می توانید برای مدارک خود کامنت ثبت کنید و پس از همکاری میان اعضای تیم پاسخ های تهیه شده برای هر کدام را ثبت نمائید. 

لیست کامنت ها

برای دسترسی به این بخش یک گزینه مشخص با عنوان کامنت در منو اصلی وجود دارد که با کلیک به روی آن وارد محیط کاربری مربوط به این بخش خواهیم شد. کلیه کامنت های سازمان های بیرونی به روی یک مدرک مشخص (مثل کارفرما، مشاور و غیره …) در  این بخش ثبت و مدیریت می گردند.

با استفاده از جستجوی پیشرفته میتوان به کامنت مورد نظر دسترسی پیدا کرد. همچنین امکان خروجی اکسل از کل لیست نیز وجود دارد.

اطلاعات مختصری از هر کامنت روی آن نمایش داده شده و برای مشاهده محتوای کامنت می توان با کلیک بر روی فلش سمت چپ در هر ردیف و کلیک به روی دکمه جزییات به کلیه اطلاعات آن دسترسی پیدا کرد.

همچنین با کلیک بر دکمه PDF، می توان PDF فرم کامنت شیت را که به صورت خودکار توسط سیستم تولید می شود دانلود و مشاهده نمود.  

با استفاده از دکمه ثبت کامنت نیز می توان اقدام به ثبت کامنت نمود.

در صفحه ثبت کامنت باید سازمان صادر کننده کامنت، مدرک و وضعیت کامنت (تایید و عدم تایید) انتخاب شوند.

پس تعیین مشخصات کامنت، می توان در لیست کامنت، به تعداد دلخواه آیتم اضافه کرد.

با تایپ کردن متن در کادر و زدن دکمه Enter یک آیتم (ردیف) ثبت خواهد شد.

در صورت نیاز به ارائه پیوست درخصوص کامنت ها، می توان فایل های مربوطه را از طریق درگ اند دراپ و یا انتخاب فایل، در قسمت کادر فایل ها در سمت چپ صفحه آپلود نمود.

پس از وارد کردن آیتم های کامنت و بارگذاری فایل های پیوست، می بایست با کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی کامنت جدید را ثبت کرد.

کامنت های در انتظار پاسخ

برای ثبت کردن پاسخ کامنت ها ابتدا میبایست کامنت مورد نظر جهت پاسخ را پیدا نمود. برای پیدا کردن کامنت مورد نظر میتوان از تب کامنت در انتظار پاسخ، به کامنت دسترسی پیدا کرد و با کلیک بر روی آن به محیط پاسخ به کامنت وارد شد.

در این صفحه، اطلاعات کامنت در بالای صفحه و شرح ردیف یا ردیف های ثبت شده در کامنت مورد نظر در میان صفحه می باشد. در این قسمت کاربر می تواند قبل از ثبت پاسخ، نسبت به اخذ نظرات از دیگر افراد با استفاده از امکان پرسش و پاسخی که در پایین صفحه قرار داده شده است اقدام نماید. پس از اخذ نظرات، مسئول ارائه پاسخ می تواند با کلیک بر گزینه ثبت پاسخ، پاسخ های خود را در مقابل هر ردیف شرح داده شده در کامنت مورد نظر درج نماید و در صورت نیاز به ارائه پیوست درخصوص پاسخ های ارائه شده، فایل‌های مرتبط را از طریق درگ اند درآپ و یا انتخاب فایل در کادر مخصوص این قسمت، در پایین ردیف کامنت ها آپلود نماید.

اسکرول به بالا