لیست امکانات به روزرسانی V 2.2.0

مهمترین امکانات اضافه شده در به روز رسانی V2.2.0 سرویس مدیریت پروژه رایبد (PMIS):

ماژول فایل درایو:

ماژول فایل درایو یک فضای ذخیره سازی برای اطلاعات و داده‌های سازمان می‌باشد که جهت به اشتراک گذاشتن فایل‌ها با دیگر کاربران به تفکیک فضای هر پروژه است.

فایل درایو به کاربران اجازه می‌دهد در سه بستر متفاوت عمومی، شخصی و مشترک با امکان تعیین دسترسی کاربران فایل‌های مورد نیاز خود را نگه داری و به اشتراک بگذارند.

اطلاعات و داده‌هایی از جمله مکاتبات، صورتجلسات، مدارک فنی پشتیبان، مستندات منابع انسانی و مالی، سوابق سازمان و پروژه ها و غیره به صورت فولدر بندی شده و در قالب فایل های آفیس و DWG، PDF، تصاویر، فیلم و غیره در این ماژول قابل ذخیره سازی می‌باشند و می‌توان با سرعت بالا به آن‌ها دسترسی داشت.

فضای کاری فایل درایو شامل چهار بخش اصلی است:

1. فضای عمومی: کاربران در این فضا براساس سطح دسترسی تعیین شده به صورت مشترک از یک فضای ذخیره سازی استفاده می‌کنند.

2. فضای شخصی: این فضا از لحاظ عملکردی بسیار شبیه فضای عمومی می‌باشد اما در واقع یک تفاوت عمده دارد؛ این قسمت یک فضای خصوصی برای کاربر است و دیگران دسترسی به فایل‌های بارگذاری شده را نخواهند داشت.

3. فضای مشترک: در این فضا کاربر می تواند با تعیین دلخواه کاربران، فضای دسترسی لازم را جهت مشاهده فایل ها و فولدر های مربوطه ایجاد نماید.

4. فایل های حذف شده: این فضا جهت دسترسی مجدد به فایل ها و فولدر های حذف شده کاربران می باشد.

شروع کار با ماژول فایل درایو:

کاربران می‌توانند از دو طریق، اقدام به ایجاد فولدر جدید در این فضا نمایند. کافی است به روی صفحه راست کلیک کرده و یا از طریق کلیک کردن به روی دکمه New Folder فولدر جدید را ثبت نمایند.

جهت آپلود فایل ها و یا فولدر ها در این سیستم کاربران می توانند از طریق راست کلیک و یا دکمه آپلود اقدام به بارگذاری فایل های دلخواه خود در این فضا نمایند.

استفاده از ابزار های مختلف فایل داریو:

با انتخاب یک فایل یا فولدر دکمه‌های مختلف جهت انجام  اقداماتی مانند جا به جایی، کپی، ویرایش و … مشاهده می شود. همچنین با راست کلیک کردن به روی فایل‌ها و فولدرها نیز می توان امکان انجام این اقدامات را داشت.

امکان مشاهده (Preview) فایل های آفیس، PDF و عکس در فایل درایو:

کاربران می توانند با دبل کلیک روی فایل و بدون نیاز به دانلود فایل های ذخیره سازی شده در فضای فایل درایو را مشاهده نماید.

دیگر قابلیت های ماژول فایل درایو:

امکان جست و جو در تمامی صفحات جهت دستیابی به اطلاعات موردنظر

قابلیت بارگذاری فایل تا 100 مگابایت در هر آپلود

امکان تعیین دسترسی کاربران در دو حالت مشاهده و مدیریت

اسکرول به بالا