دورکاری و شوک فرهنگی برای شرکت‌ها – بخش اول

قبل از اینکه به دورکاری کارمندان و مزایا و معایب آن بپردازیم، باید فرهنگ سازمانی شرکت را ارزیابی کنیم و مواردی که نیاز است را تغییر دهیم یا بهینه کنیم. در این مقاله چالش‌های پیش روی سازمان‌ها برای دورکاری را ارائه کرده‌ایم

مطالعه مقاله

علت برتری یک فرآیند اتوماتیک نسبت به فرآیند دستی و غیر خودکار (Manual) چیست؟

به نظرتان فرایندهای دستی هنوز هم می‌توانند برای سازمان‌ها مفید باشند، یا وقتش رسیده آن‌ها را با فرآیندهای اتوماتیک جایگزین کنید. در این مقاله قرار است درباره تفاوت این روش‌ها و برتری اتوماتیک کردن سخن بگوییم.

مطالعه مقاله

چطور به تاخیرهای پروژه غلبه کنیم و جلوی اتفاق افتادن تاخیرهای بعدی را با مدیریت پروژه بگیریم؟

آیا راه‌های غلبه بر تاخیرهای پروژه یا پیشگیری از بروز این مشکل را میدانید؟ به نظرتان چطور می‌توان جلوی تاخیرهای احتمالی پروژه را گرفت و پیامدهای ناشی از آن‌ها را کاهش داد؟ در این مقاله دراین‌باره سخن خواهیم گفت.

مطالعه مقاله

سامانه مدیریت اطلاعات یا سیستم مدیریت اطلاعات: در تجارت، در آکادمیا و در آینده

برای اینکه بتوانید از سامانه مدیریت اطلاعات یا سیستم مدیریت اطلاعات (MIS) استفاده کنید، باید تاریخچه آن را بدانید و با مزایای استفاده از MIS آشنایی داشته باشید. در این مقاله همه‌چیز را درباره MIS برایتان آورده‌ایم.

مطالعه مقاله

کلید اصلی موفقیت سازمان‌ها شفافیت فرآیند تامین است!

در گذشته اغلب سازمان‌ها از شفاف‌سازی روند کارهایش واهمه داشتند و ترجیح می‌دادند که همه‌چیز را در هاله‌ای از ابهام پیش ببرند؛ اما امروزه شفافیت در فرآیند خرید می‌تواند روند انجام کارها را بهبود دهد و پیشبرد کارها را سرعت ببخشد.

مطالعه مقاله
اسکرول به بالا