TQ

در این راهنما می خواهیم مکاتبات میان سازمان های بیرونی را در مورد یک مدرک خاص با استفاده از ماژول TQ، بررسی کنیم.

آیتم های بررسی شده در این راهنما:

  • لیست TQ ها
  • TQ های در‌انتظار پاسخ

در انتهای راهنما، شما می توانید برای مدارک خود TQ ثبت کنید و پس از همکاری میان اعضای تیم پاسخ های تهیه شده برای هر کدام را ثبت نمائید. 

لیست TQ ها

برای دسترسی به این بخش یک گزینه مشخص با عنوان TQ در منو اصلی وجود دارد که با کلیک به روی آن وارد محیط کاربری مربوط به این بخش خواهیم شد.

کلیه TQ های ثبت شده در پروژه، در این قسمت لیست شده اند. با استفاده از جستجوی پیشرفته میتوان به TQ مورد نظر دسترسی پیدا کرد. همچنین امکان خروجی اکسل برای کل لیست نیز وجود دارد.

اطلاعات مختصری از هر TQ روی آن مشخص شده است و برای مشاهده محتوای TQ می توان با کلیک بر روی فلش TQ و دکمه جزییات به کلیه اطلاعات آن دسترسی پیدا کرد.

همچنین با کلیک بر دکمه PDF، می توان فرمت PDF فرم کامنت شیت را که به صورت خودکار توسط سیستم تولید می شود دانلود و مشاهده نمود.

با کلیک به روی دکمه ثبت  TQ می توان اقدام به ثبت TQ نمود.

در صفحه ثبت TQ باید سازمان صادر کننده TQ ، مدرک و موضوع انتخاب شوند.

پس تعیین مشخصات TQ، می توان در کادر شرح TQ توضیحات لازم را ثبت کرده و در صورت نیاز به ارائه پیوست درخصوص TQ در حال ثبت، می توان فایل های مربوطه را از طریق درگ اند درآپ و یا انتخاب فایل، در قسمت کادر فایل ها در سمت چپ صفحه آپلود نمود.

پس از وارد کردن آیتم های TQ و بارگذاری فایلهای پیوست، می بایست با کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی TQ جدید را ثبت کرد.

TQ های در انتظار پاسخ

ابتدا میبایست TQ مورد نظر جهت پاسخ را پیدا نمود. برای پیدا کردن TQ مورد نظر میتوان از تب مکاتبات در انتظار پاسخ، به TQ دسترسی پیدا کرد و با کلیک بر روی آن به محیط پاسخ به TQ وارد شد.

در این صفحه، با کلیک بر روی دکمه ثبت پاسخ می توانیم اقدام به پاسخ دهی در ارتباط با TQ  مورد نظر نماییم. اطلاعات TQ در بالای صفحه و شرح TQ ثبت شده در مکاتبه مورد نظر در میان صفحه می باشد. در این قسمت کاربر می تواند قبل از ثبت پاسخ ، نسبت به اخذ نظرات از دیگر افراد با استفاده از امکان پرسش و پاسخی که در پایین صفحه قرار داده شده است اقدام نماید. پس از اخذ نظرات، مسئول ارائه پاسخ می تواند با کلیک بر گزینه ثبت پاسخ، پاسخ های خود را در کادر مقابل TQ مورد نظر درج نماید و در صورت نیاز به ارائه پیوست در خصوص پاسخ های ارائه شده، فایل های مرتبط را از طریق درگ اند دراپ و یا انتخاب فایل در کادر مخصوص این قسمت در پایین ردیف های مکاتبه آپلود نماید.

اسکرول به بالا